Optionavigator Opinię

 

Co to jest Optionavigator?

Automatyczny trading nie jest nowością na rynku finansowym. Jednakże wraz ze wzrostem tradingu online, liczne firmy pracują nad nowymi ulepszonymi narzędziami, których zadaniem będzie wspomaganie traderów w osiągnięciu lepszych wyników.

Optionavigator to najnowszej generacji system, który niedługo podbije rynek opcje binarne. Narzędzie to już jest chwalone przez licznych traderów za swoją prostotę i precyzję, dzięki którym będziesz mógł zarobić jeszcze więcej pieniędzy na rynku, który oferuje wysokie zwroty. Aby zarejestrować się na stronie Navigator, kliknij tutaj.

Dlaczego warto korzystać z Optionavigator?

Navigator to niezależne narzędzie wspomagające trading. Oznacza to, że nie jest ono przypisane jednemu konkretnemu brokera opcje binarne i może zostać wykorzystane na wielu platformach trading. Mimo to, twórcy udostępniają oprogramowanie tylko ograniczonej liczbie polecanych brokerów.

Działanie to ma na celu utrzymanie wysokich standardów jakości. Producenci Optionavigator uznają współpracę jedynie z w pełni uregulowanymi brokerami o nieposzlakowanej reputacji, co jest synonimem profesjonalizmu.

EZTrader znajduje się obecnie w czołówce polecanych spółek. Jest to jeden z największych i najbardziej doświadczonych brokerów na światowym rynku. Broker ten uzyskał aprobatę głównych organów finansowych w Europie, a jego działalność reguluje organ finansowy CySEC. Co więcej, firma ta współpracuje wyłącznie z najlepszymi doradcami finansowymi oraz może poszczycić się opinią poważnej i godnej zaufania spółki finansowej, która posiada rozbudowane Centrum Edukacyjne, udostępniające istotne informacje na temat strategii trading i zarządzania ryzykiem. Aktualnie EZTrader oferuje bonus w wysokości 100%. Staje się oczywiste, dlaczego optionavigator poleca tego brokera, podobnie jak jego najnowszy partner VIP – Hernan Crespo.

eztrader banner

Warto także wspomnieć, że Optionavigator został wprowadzony na rynek stosunkowo niedawno i znajduje się w fazie tworzenia bazy klientów. Gdy ilość klientów osiągnie dostatecznie wysoką, choć na razie nieznaną, liczbę klientów, usługi zostaną objęte miesięczną opłatą. Dlatego rejestrując się już teraz, uzyskasz sporą przewagę; nie będziesz musiał nic płacić za rewolucyjne informacje serwisowe, które mogą znacząco pomnożyć Twój zysk.

Jak działa Optionavigator

Poniższe wideo omawia podstawy działania Optionavigator. Mimo iż jest ono bardzo przejrzyste, a sam Navigator prosty w użyciu, załączamy krótki przewodnik:

 1. Aby korzystać z Optionavigator, należy posiadać konto u jednego z polecanych brokerów. Proces rejestracji pozwoli Ci na otwarcie konta z interfejsu Optionavigator.
 2. Po otwarciu konta uzyskasz dostęp do swojej platformy tradingowej bezpośrednio przez Navigator. To spora zaleta; większość botów nie jest zintegrowana z platformą, przez co traderzy są zmuszeni do otwarcia dwóch stron i monitorowania każdej z osobna. Z Optionavigator wszystkie operacje wykonywane są w jednym interfejsie.
 3. Sam proces tradingu jest stosunkowo prosty. Każda opcja binarna posiada dwa możliwe wyniki – opcję kupna i sprzedaży. Optionavigator użyje swoich zdolności analitycznych, aby określić prawdopodobieństwo wyniku każdej transakcji w obszarze interfejsu.
 4. W przypadku, gdy Navigator zasugeruje Opcję Kupna, transakcja ta zostanie zaznaczona kolorem zielonym. Jeżeli program zasugeruje Opcję Sprzedaży, transakcja zostanie zaznaczona kolorem czerwonym. Wystarczy jedynie dokonać transakcji.
 5. Pomimo iż największą zaletą Optionavigator jest jego wysoka precyzja, a co za tym idzie wyższe zyski, program ten daje Ci pełną niezależność. Twoje spekulacje mogą się różnić od tych, podpowiadanych przez Navigator.

Zarządzanie Ryzykiem

Handel opcje binarne to inwestycja online gwarantująca średni zwrot na poziomie 70% na każdą transakcję. Na transakcji o wartości 100 euro, możesz zarobić dodatkowe 90 euro w ciągu kilku minut. Oczywiście tak wysoki zwrot ma jedynie charakter spekulacyjny.

Należy zawsze mieć na uwadze zmienność rynku opcji. Handel opcje binarne może być świetnym sposobem na zdobycie dodatkowego dochodu, zwłaszcza przy użyciu tak zaawansowanego narzędzia jak Optionavigator, ale może także przynieść straty.

Dlatego też zaleca się zapoznanie ze strategiami trading i technikami zarządzania ryzykiem, które zmniejszą jego poziom i pozwolą Ci na przeprowadzanie transakcji zgodnie z pewnymi metodami i określonymi celami. Możesz liczyć na pomoc profesjonalnych brokerów, takich jak EZTrader, który udostępni Ci dostęp do seminariów internetowych i menedżerów konta. Nie wstydź się szukać wsparcia i informacji na temat ochrony Twoich pozycji i dalszego wykorzystania zysków.

Optionavigator w Europie

Niemcy i Polska to dwa pierwsze rynki, na które Optionavigator wprowadzi swój projekt. Niemieckie i polskie rynki opcje binarne uważane są za największe i najbardziej dynamiczne rynki na świecie, przez co wiele firm regularnie je wybiera podczas wprowadzania nowego narzędzia tradingowego czy produktu inwestycyjnego.

Dlatego też EZTrader to dobry wybór. Broker ten oferuje liczne aktywa z rynku niemieckiego, łącznie z wskaźnikami DAX. Oczywiście, każdy trader musi mieć pewność, że wybiera spółki w pełni uregulowane i licencjonowane przez lokalne organy finansowe. Korzystanie z Optionavigator gwarantuje przeprowadzanie transakcji u sprawdzonego brokera, ponieważ tylko takie firmy mogą udostępniać to zautomatyzowane narzędzie do tradingu.

Optionavigator Opinię – Podsumowanie

 • Optionavigator to nowe na rynku oprogramowanie do tradingu, wykorzystujące system sygnałów
 • Oprogramowanie to nie wymaga pobrania; wystarczy otworzyć konto u jednego z zaufanych brokerów i zarejestrować się w interfejsie Optionavigator
 • Po zalogowaniu, możliwe jest dokonywanie transakcji bezpośrednio z platformy Optionavigator, kierując się podpowiedziami
 • Optionavigator zaleca transakcje dla wszystkich czterech typów opcje binarne: akcji, surowców, walut i indeksów
 • Liczni traderzy chwalą Optionavigator, ponieważ pomnaża swoje zyski, co pozwala im łatwo zarobić pieniądze
 • System ten nie jest jednak gwarancją sukcesu. Należy mieć na uwadze ryzyko związane z transakcjami online i korzystać ze spójnych strategii tak, aby zachować ciągłość pozytywnych wyników